Info@ArazBilgiSoft.com  |    0914 753 9249  |   045 3326 2009

شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت

خیلی ها ایستاده اند برای آنچه که می خواهند به آن برسند، ما در حال گذریم

درباره آراز بیلگی سافت

شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت با هدف توسعه نرم افزار و توسعه وب سایت در سال 1392 تاسیس شده است این شرکت نرم افزاری با اتکاء بر دانش، تجربه و بهره گیری از کارشناسان و متخصصین مجرب در این زمینه پا به عرصه تلاش و فعالیت نهاده است. ما مفتخر هستیم که برای مشتریان محترم با استفاده از یک تیم کاملا حرفه ای متشکل از معماران، طراحان، توسعه دهندگان نرم افزار، با تفکر کسب و کار بیشتر بهره مند هستیم.

هدف ما این است که با تمرکز بر تجربه مشتری و ارائه خدمات منحصر به فرد نیازهای مشتریان را براورده نماییم. ما همیشه بعنوان یک کسب و کار خلاق، درک درستی از ارزش واقعی کسب و کار مشتریان را داریم.

چرا آراز بیلگی سافت؟

ایده های نو و خلاقانه و تجربه در بازار کسب و کار امروزه، عناصری هستند که میزان رشد و پیشرفت هر شرکتی را در بر می گیرد. رموز موفقیت در هر کاری تلاش و پشتکار توام با دانش و تجربه است و ما افتخار می کنیم که با استفاده از این قابلیت ها در جهت فراهم کردن ایده آل ها برای بهترین ها باشیم. رسیدن به قله های موفقیت، تجربه و تخصص می خواهد. تجربه کاری شما و تخصص ما در کنار همدیگر بهترین ها را به ارمغان می آورد.

خیلی ها ایستاده اند برای آنچه می خواهند به آن برسند، ما در حال گذریم.

قسمتی از محیط کار

مکان آراز بیلگی سافت

شرکت نرم افزاری آرار بیلگی سافت در استان اردبیل برای پیشبرد اهداف خود شروع به فعالیت نموده است با توجه به ظرفیت استان اردبیل شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت با مطالعه و تجزیه تحلیل آن توانسته از محصولات خود اردبیل که مختص اردبیل است بهرمند و در تجارت مدرن امروزی به بازارهای کسب و کار معرفی نماید تا گامی کوچک برای استان اردبیل برداشته باشد.
استان اردبیل با داشتن جاذبه های توریستی و گردشگری توانسته در جامعه زبان زد عام و خاص باشد لذا این جاذبه ها با تکنولوژی های مدرن می تواند زیباتر شود و خاطره اردبیل را در اذهان نگاه دارد شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت نیز برای پیشبرد اردبیل به سمت موفقیت تلاش می نماید. این شرکت نرم افزاری با اتکا بر نیروی های بومی خود استان اردبیل در تلاش است که از ذخایر موجود خود استان در جهت پیشرفت و موفقیت اردبیل سهیم باشد.

حرکت به بالای صفحه